НОВИНИ

Держкомтелерадіо не дав дозволу на ввезення в Україну ще двох пропагандистських книг

Під заборону підпали дві книги російського видавництва «Эксмо».

Держкомтелерадіо відмовив ТОВ «Форс Україна» у видачі дозволу на ввезення на митну території України двох книг російського видавництва «Эксмо», у змісті яких присутні ознаки російської пропаганди. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо у понеділок, 9 липня. 
 

 

Зазначається, що відмову надано на підставі висновку експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України. Під заборону підпали дві книги російського видавництва «Эксмо» – Тетяни Степанової «Душа потемки» та «Лучши среди мертвых» Миколи Леонова та Олексія Макеєва

 

"У книзі Т. Степанової «Душа потемки» та М.Леонова та О. Макеєва «Лучшисреди мертвых» експерти виявили ознаки пропаганди органів влади держави-агресора та прославляння діяльності російських правоохоронних органів. Імпортер планував завезти для розповсюдження в Україні по 5 тисяч екземплярів   кожного видання", - йдеться у повідомленні.

 

Незаконно ввезену видавничу продукцію вилучено з обігу.

 

Нагадаємо, 2 липня Державний комітет телебачення і радіомовлення відмовив ТОВ «Форс Україна» у видачі дозволу на ввезення в Україну книги російського видавництва «Эксмо», у змісті якої присутні ознаки російської пропаганди. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.