НОВИНИ

Добровольцям і волонтерам на Донбасі заборонено перебувати на передовій - Наєв

Командувач ООС повідомив, що районі бойових дій будуть знаходитися лише ЗСУ та підрозділи інших силових структур ООС.

Командувач операцією Об'єднаних сил (ООС) Сергій Наєв заявив. що виступає проти присутності озброєних добровольців і волонтерів на передовій. Про це йдеться на сайті Міноборони.

 

"Ще до початку проведення операції ОС ми озвучили ті зміни, які були передбачені відповідним законом. А саме, що в районі бойових дій можуть перебувати тільки ті, хто входить до складу сектора оборони і безпеки - зокрема військові частини ЗСУ, які виконують бойові завдання і стримують ворога. А також ті цивільні, хто має на це право...Що стосується людей, які раніше їздили для виконання незрозумілих завдань в зону бойових дій, які не мають законного права мати зброю ... Тепер люди, які не входять до складу жодної силової структури, офіційно, згідно з нормами закону, позбавлені права перебувати в зоні бойових дій", - зауважив він.

 

Водночас він наголосив, що в районі бойових дій будуть знаходитися лише ЗСУ та підрозділи інших силових структур ООС.

 

"Зараз волонтери приїжджають не на передній край, а в тилову зону, де вони передають матеріальну допомогу, зустрічаються і спілкуються як з керівництвом бригади, так і з підрозділами, з окремими військовослужбовцями. Це робиться, в тому числі, і заради безпеки самих волонтерів. Тому що зараз в районі бойових дій, на передньому краї, небезпечно для цивільних, які не мають відповідної підготовки. Ну, і прав перебувати там - теж. Згідно з законодавством", - додав Наєв.

 

 

Нагадаємо, 14 червня командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв представив делегації політико-безпекового комітету Європейського союзу відеодокази порушень мінських угод з боку російсько-окупаційних військ. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.