НОВИНИ

Австрія ввела тимчасовий тимчасовий прикордонний контроль

Fвстрійська влада стверджує, що обмеження не мають стосунку до проблеми мігрантів.

Австрія в ніч на понеділок, 9 липня, ввела тимчасовий контроль в'їзду на ключових прикордонних контрольно-пропускних пунктах. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

Зазначається. що введений режим буде діяти до 13 липня. Так, офіційно Відень пояснює його необхідністю забезпечувати безпеку на період зустрічі глав МВС країн ЄС в австрійському Інсбруку.

 

"Ми шукаємо можливих правопорушників, необов'язково мігрантів", - відзначили у поліції.

 

Зокрема, контроль буде здійснюватися на ділянці автобану між німецьким Кіферсфельденом і австрійським Куфштайном і КПП Бреннер на кордоні між італійською автономною провінцією Південний Тіроль і федеральною землею Австрії Тіроль. 

 

Крім того,  перевірки будуть також діяти на кордоні Німеччини із австрійським Тіролем.

 

Наголошується, що у зазначених місцях автомобілі мають скидати швидкість до 30 км на годину для проходження візуального контролю.

 

Водночас  австрійська влада стверджує, що обмеження не мають стосунку до проблеми мігрантів. 

 

Нагадаємо, 6 липня  Австрія надіслала пропозиції країнам-членам щодо реформування політики надання притулку.  Так, в документі, які був переданий представникам 28 країн,  Відень відзначає, що ЄС  втратив контроль над ситуацією з мігрантами. Зокрема, у документі пропонується реформувати політику притулку, "яка дозволить не обробляти процедури надання притулку на європейській території".

 

5 липня австрійський канцлер Себастіан Курц заявив, що Австрія та Німеччина мають намір співпрацювати разом з Італією, щоб перекрити середземноморський маршрут для мігрантів.

 

Як повідомлялося, 1 липня Австрія почала головування у Раді Європейського Союзу, яке триватиме наступні півроку. 

 

Напередодні лідери ЄС на саміті в Брюсселі досягли домовленості щодо міграційної політики після понад десять годин переговрів та спроби Італії заблокувати рішення.  Зокрема, лідери ЄС домовились створити центри для мігрантів у тих країнах, які на це добровільно погодяться. Так, у цтаких  центрах визначатиметься, хто з мігрантів потребує політичного притулку, а хто  має бути депортований. Наразі не відомо, які країни погодились розмістити дані центри. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.