НОВИНИ

Помер Левко Лук'яненко. Дружина назвала причину смерті

На 89-му році життя помер український дисидент, письменник, екс-народний депутат України та автор "Акту проголошення незалежності України" Левко Лук'яненко

У суботу, 7 липня, у віці 89 років помер український дисидент, письменник, екс-народний депутат України та автор "Акту проголошення незалежності України" Левко Лук'яненко. Про це написав прем'єр-міністр Володимир Гройсман в Facebook.

 

"Помер Левко Лук'яненко. Людина, яка все своє життя присвятила служінню Україні. Боротьбі за її волю і Незалежність. Справжній Герой України", - написав Гройсман.

 

 За словами дружини Героя України Надії Лук'яненко, його лікували від наслідків інсульту у Феофанії. Раніше її чоловік перехворів на лейкоз, пізніше у нього були проблеми з тромбами і лейкоцитами його лікували від наслідків інсульту.

 

Зазначається, що за кілька годин до смерті Левко Лук’яненко потрапив у реанімацію.

 

Левко Лук'яненко - український дисидент і політик часів СРСР, співзасновник Української Гельсінської групи, політик та громадський діяч, народний депутат України, Герой України, письменник, автор «Акта проголошення незалежності України» від 24 серпня 1991 р., лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка 2016 року.

 

Майбутній дисидент народився 24 серпня 1928 року у селі Хрипівка Городнянського району Чернігівського округу УСРР.  

\

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.