НОВИНИ

Отруєння біля Солсбері. Поліція у захисних костюмах проводить обшук у будівлі постраждалих

Один зі слідчих ніс синій контейнер, який, ймовірно, використовують для перевезення зразків зі забруднених предметів.

Працівники британської поліції у спеціальних захисних костюмах перевіряють хостел в місті Еймсбері, де знайшли двох постраждалих, які отруїлися нервово-паралітичною речовиною "Новачок". Про це повідомляє агентство Reuters.

 

Зокрема, журналісти помітили чотирьох слідчих, які заходили у будинокз чорного входу в захисних костюмах.

 

Крім того, один зі слідчих ніс синій контейнер, який, ймовірно, використовують для перевезення зразків зі забруднених предметів.

 

Раніше стало відомо, що двоє бритнців з міста Еймсбері зазнала впливу нервово-паралітичної речовини "Новачок" в результаті контакту із зараженим предметом.

 

Як повідомлося, міністр безпеки Великої Британії Бен Воллес закликав Росію надати деталі отруєння "Новачком" колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії після того, як двоє британців були отруєні тією ж речовиною 30 червня. 

 

Нагадаємо,  4 липня британські фахівці з контртерористичного підрозділу підтвердили, що новий інцидент в містечку Еймсбері знову пов'язаний з отруйною речовиною «Новачок»

 

4 липня поліція графства Вілтшир повідомила про отруєння невідомою речовиною у місті Еймсбері, неподалік Солсбері.  За даними поліції, 30 червня в одному з будинків були виявлені чоловік і жінка без свідомості. Поліція припускає їх можливий контакт з "невідомою речовиною". Місця, які постраждалі могли відвідати перед інцидентом, оточили в якості запобіжного заходу. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.