НОВИНИ

В Італії затримали українську яхту з нелегальними мігрантами

На борту судна перебував 71 особа, зокрема 8 жінок та 15 дітей.
У районі порту Кротоне італійські правоохоронці затримали українську яхту з нелегальними мігрантами на борту,  яких переправляли з Туреччини. Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.
 
Зазначається, що на борту судна перебував 71 громадянин, зокрема 8 жінок та 15 дітей.
 
 

"Отримавши чергову інформацію про можливу участь громадян України в незаконних діях з переміщення мігрантів морським шляхом оперативні співробітники Азово-Чорноморського регіонального управління відразу попередили європейських колег. Як результат, 3 липня в районі порту Кротоне італійські правоохоронці виявили яхту з незаконними мігрантами. На борту судна перебував 71 громадянин, зокрема 8 жінок та 15 дітей, яких переправляли з Туреччини", - йдеться у повідомленні.

 

"Схема переправлення не змінилась. Плавзасіб, як і минулого разу, був під прапором Німеччини, хоча реально виходив з порту Миколаївщини під прапором України", - додається у заяві.

 

Нагадаємо, 25 червня в  Італії уряд  заборонив рятувальникам допомагати суднам з мігрантами в Середземному морі попри подані ними шість окремих сигналів лиха.

 

Раніше Іспанія заявила про готовність надати гуманітарну допомогу Мальті в ситуації з рятувальним кораблем Lifeline з мігрантами.

 

Як повідомлялося, 22 червня Сальвіні заявив, що Мальта повинна прийняти рятувальний корабель Lifeline з мігрантами під прапором Нідерландів. 

 

 Нагадаємо, 21 червня Італія затримала в Середземному морі два рятувальних кораблі  Lifeline і Seesuchs з мігрантами на борту, які належать німецькій неурядовій організації Mission Lifeline. Зазначається, що рятувальне судно Lifeline врятувало 224 мігрантів біля узбережжя Лівії. Зокрема, глава МВС Італії  Маттео Сальвіні заявив, що корабель повинен вирушити в Нідерланди, оскільки він вийшов у море під голландським прапором, і не повинен заходити до Італії.  Згодом місія Lifeline опублікувала документ, який, підтверджує, що кораблі плавають під голландським прапором. Так, у документі йдеться, що портом приписки судна Lifeline є Амстердам, а власник судна зареєстрований в  Дрездені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.