НОВИНИ

Порошенко підписав закон про нацбезпеку

Стратегією передбачено здійснення комплексного вдосконалення законодавства з питань національної безпеки і оборони України.

Президент України Петро Порошенко підписав схвалений раніше Верховною Радою законопроект №8068 про національну безпеку України. Глава держави підписав законопроект на засіданні Ради нацбезпеки і оборони у четвер, 5 липня. Про це президент написав у Twitter

 

"Підписав Закон "Про національну безпеку". Ми твердо підкреслюємо курс України до НАТО та ЄС, рішучість наших дій у модернізації сектору оборони та безпеки. Підтверджуємо, що український народ чітко визначився зі своїм майбутнім – у колі європейських народів", - зазначив Порошенко.

 

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться, що стратегією передбачено здійснення комплексного вдосконалення законодавства з питань національної безпеки і оборони України, унормування структури і складу сектору безпеки і оборони, системи управління, координації та взаємодії його органів, удосконалення державної системи стратегічного планування. А також якісне вдосконалення системи демократичного цивільного контролю над органами сектору безпеки і оборони, посилення парламентського контролю у цій сфері.

 
 
Нагадаємо, голова Верховної Ради Андрій Парубій 27 червня підписав закон "Про національну безпеку України".
 
 
21 червня Верховна Рада ухвалила закон «Про національну безпеку України» (№ 8068), за відповідний документ проголосували 248 народних депутатів. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.