НОВИНИ

Верховна Рада рекомендувала Кабміну створити музей на Поштовій площі

Кабмін має вжити заходи для збереження об’єктів історико-культурної спадщини на Поштовій площі.

Верховна Рада України ухвалила постанову, що закликає Кабінет Міністрів створити на Поштовій площі музей та заборонити будівництво торговельного центру. Відповідну постанову № 8541 підтримали 294 депутати.

 

Згідно з текстом постанови, Кабмін має вжити заходи для збереження об’єктів історико-культурної спадщини на Поштовій площі. 

 

Метою проекту постанови є забезпечення належних організаційно-правових умов для занесення об’єкту культурної спадщини на Поштовій площі у Києві до Державного реєстру нерухомих пам'яток України за категорією пам'ятки національного значення.

 

"Головним змістом музеєфікації досліджених на Поштовій площі  об’єктів є їх збереження «in situ» (тобто, у місці виявлення). Будівництвом і подальшою долею підземного археологічного музею (створеного саме на Поштовій площі»!) має опікуватися державна влада", - йдеться у постанові.

 

 

Нагадаємо, 5 липня стало відомо, що  Департамент спецрозслідувань Генеральної прокуратури видав припис про заборону будівництва "Музею Революції Гідності" на Інститутській.

 

 

У четвер, 28 червня, в Міністерстві культури України оголошено архітектурний проект, за яким на алеї Героїв Небесної Сотні збудують Національний музей Революції Гідності. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.