НОВИНИ

У Горлівці затоплення шахт загрожує здоров'ю місцевого населення - ІС

Повідомляється про збільшення кількості смертей серед місцевих жителів від токсичного отруєння метаном.

В окупованій Горлівці Донецької області через затоплення шахт склалась несприятлива екологічна  ситуація, що створює загрозу здоров'ю населення. Про це у четвер, 5 липня,  повідомив нардеп, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук у Facebook.

 

"Стан екологічної ситуації у Горловці Донецької області визначається як загрозливий, що характеризується збільшенням кількості смертей серед місцевих жителів від токсичного отруєння метаном і забруднення джерел питної води", - йдеться у повідомленні.

 

За словами координатора, зазначена ситуація виникла у зв'язку з закриттям шахт і зупинкою видобутку вугілля в районі даного Горлівки. В результаті спостерігається процес підйому шахтних вод і затоплення нижніх шахтних горизонтів.

 

"Вода з нижніх горизонтів, піднімаючись, виштовхує на поверхню метан та інші отруйні гази", - зазначив Тимчук. 

 

Нагадаємо, у окупованому Донецьку 14 червня на території шахти "Куйбишевська" сталася пожежа

 

19 квітня Тука заявив, що затоплення бойовиками шахти "Юнком" може призвести до забруднення Азовського моря.

 

Раніше поблизу окупованого міста Єнакієве незаконні збройні формування вирішили затопити шахту "Юнком", де раніше проводилися ядерні випробування. Державний департамент Сполучених Штатів Америки висловив стурбованість інформацією, передану міжнародними спостерігачами ОБСЄ, про наміри бойовиків на Донбасі затопити шахту, де відбувся ядерних вибух. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.