НОВИНИ

Президент Європарламенту підписав рішення про надання Україні 1 млрд євро

Антоніо Таяні підписав документ напередодні 20-го саміту Україна-ЄС.

Президент Європейського парламенту Антоніо Таяні підписав рішення про надання Україні одного мільярда євро макрофінансової допомоги. Про це повідомив посол України в Королівстві Бельгія, представник України при Євросоюзі і Європейській спільноті з атомної енергії Михайло Точицький у Twitter.

 

"Рішення ЄП і Ради щодо надання макрофінансової допомоги Україні в розмірі 1 млрд євро було підписано сьогодні президентом Таяні і головою Австрії напередодні 20-го саміту Україна-ЄС. Велике дякую за підтримку всім друзям України в ЄС!" - зауважив він. 
 

 

Нагадаємо,  26 червня Рада Європейського Союзу затвердила виділення Україні одного мільярда євро макрофінансової допомоги. 

 

13 червня Європейський парламент  проголосував за надання Україні одного мільярда  євро макрофінансової допомоги. 

 

Як повідомлялося, 29 травня Рада міністрів Євросоюзу ухвалила угоду із Європарламентом щодо нового пакету макрофінансової допомоги Україні на суму 1 мільярд євро. Ці кошти покликані покрити фінансові потреби України протягом двох з половиною років. Зокрема, ними підтримуватиметься стабілізація економіки і програма структурних реформ, доповнюючи ресурси, надані МВФ та іншими донорами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.