НОВИНИ

Канцлер Німеччини пояснила, як працюватимуть транзитні центри для біженців

За словами Меркель, мігранти перебуватимуть у центрах під наглядом поліції не більше 48 годин.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель роз'яснила плани зі створення та функціонування поблизу кордону з Австрією транзитних центрів для біженців. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

Зазначається, що у центрах перебуватимуть шукачі притулку, зареєстровані в інших країнах ЄС, яких мають повертати в ці країни. Так, мігранти перебуватимуть у центрах під наглядом поліції не більше 48 годин.

 

Водночас перебування в транзитних центрах буде "дуже обмеженим", оскільки згідно з конституцією Німеччини свобода людини може бути обмежена лише "максимум на 48 годин".

 

У свою чергу, за цей час, після встановлення, яка країна відповідає за розгляд прохання про притулок, має відбутися переміщення мігранта в цю країну.

 

"В іншому разі ця процедура через транзитні центри буде неможливою", - відзначила  Меркель.

 

Крім того, якщо упродовж 48 годин переміщення в іншу країну не відбулося, мігрантів відправлятимуть до звичайних центрів прийому біженців у Німеччині.

 

За словами Меркель, законодавчо дана процедура буде схожою до тих, які мають місце в аеропортах.

 

Також канцлер додала, що у транзитних центрах будуть окремі приміщення для жінок та дітей.

 

Нагадаємо, 3 липня канцлер Німеччини Ангела Меркель та міністр внутрішніх справ Горст Зеегофер дійшли згоди в конфлікті щодо міграційної політики, який загрожував існуючій коаліції. Так, угода Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Меркель та Християнсько-соціального союзу (ХСС) Зеегофера полягає у створенні так званих транзитних центрів на німецько-австрійському кордоні, з яких будуть депортувати шукачів притулку, які вже звернулися в іншу країну ЄС.

 

30 червня стало відомо, що канцлер Німеччини Ангела Меркель домовилася з 14 країнамипро прискорення процедури повернення мігрантів, які намагаються в'їхати до Німеччини.

 

Напередодні лідери ЄС на саміті в Брюсселі досягли домовленості щодо міграційної політики після понад десять годин переговрів та спроби Італії заблокувати рішення.  Зокрема, лідери ЄС домовились створити центри для мігрантів у тих країнах, які на це добровільно погодяться. Так, у цтаких  центрах визначатиметься, хто з мігрантів потребує політичного притулку, а хто  має бути депортований. Наразі не відомо, які країни погодились розмістити дані центри. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.