НОВИНИ

  ▪   Ганна Чабарай

Під посольством Німеччини пройшла акція на підтримку Сенцова

Активісти планують приходити під дипустанову щовечора до кінця тижня.

У середу, 4 липня, біля посольства Німеччини у Києві відбулася акція на підтримку українського політв'язня Олега Сенцова, який голодує у російській в'язниці. Про це повідомляє кореспондент Тижня.

 

Усі фото: Тиждень

 

 

Понад 10 людей прийшли під посольство з плакатами на підтримку Сенцова. Раніше активісти передали у посольства Німеччини та Франції листи з вимогою до Ангели Меркель та Еммануеля Макрона особисто звернутися до президента РФ Владіміра Путіна з проханням про звільнення політв'язня. Також вони просять у діаспори відправляти такі самі звернення до посольств Німеччини та Франції у своїх країнах. Активісти планують приходити під німецьке посольство також 5,6 та 7 липня о 19:00 і нагадувати про ув'язненого українця.

 

 

 

У неділю, 8 липня, о 15:00 анонсована акція на підтримку Сенцова на Майдані незалежності в Києві, звідки її учасники знову прийдуть до згаданих посольств.

 

 

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі.  14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування, вимагаючи відпустити всіх українців, утримуваних у Росії та окупованому Криму. Відтоді в Україні та світі проходять постійні акції на підтримку режисера та інших українських політв'язнів.