НОВИНИ

У Британії розповіли, чи пов'язане нове отруєння біля Солсбері зі справою Скріпаля

Еймсбері знаходиться за 15 км від Солсбері, де був отруєний екс-розвідник РФ і його дочка Юлія.

У Великій Британії комісар поліції  графства Вілтшир Ангус Макферсон заявив, що наразі зв'язку між отруєнням двох осіб в Еймсбері та замахом на колишнього російського шпигуна Сергєя Скріпаля і його доньки Юлії в Солсбері немає. Про це повідомляє ВВС/

 

Зазначається, що чоловік та жінка наразі перебувають в критичному стані.

 

"Немає причин думати, що ці дві події пов'язані з питаннями минулого місяця", - зауважив комісар.

 

"Я ще не побачив нічого у даному інциденті такого, що я вважав би застосуванням надзвичайних заходів з точки зору попередніх інцидентів, все це здається досить хрестоматійним", - додав він.

 

Так, Еймсбері знаходиться за 15 км від Солсбері, де був отруєний екс-розвідник РФ Скріпаль і його дочка Юлія.

 

Крім того, Урядовий комітет з надзвичайних ситуацій COBRA проводить засідання, щоб з'ясувати усі деталі отруєння пари в Еймсбері. 

 

Нагадаємо, 4 липня поліція графства Вілтшир повідомила про отруєння невідомою речовиною у місті Еймсбері, неподалік Солсбері.  За даними поліції, 30 червня в одному з будинків були виявлені чоловік і жінка без свідомості. Поліція припускає їх можливий контакт з "невідомою речовиною". Місця, які постраждалі могли відвідати перед інцидентом, оточили в якості запобіжного заходу. 

 

Так, 18 травня  колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля, якого отруїли у британському місті Солсбері, виписали з лікарні. 

 

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

 

Також британське видання The Guardian повідомило, що слідство з розслідування інциденту з російським агентом Скріпалем і його дочкою в Солсбері вважає, що для їхнього отруєння був використаний нервово-паралітичний газ. Крім того, стало відомо, що Федеральна служба безпеки РФ раніше використовувала речовину, якою був отруєний колишній російський шпигун Сєргєй Скріпаль. 

 

Як повідомлялося, 9 квітня Юлію Скріпаль, доньку екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля, яку разом з батьком отруїли у британському місті Солсбері, виписали з лікарні. 

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.