НОВИНИ

Стала відома ймовірна причина отруєння дітей у таборі на Київщині

Тренери зберігали йогурти без дотримання відповідного температурного режиму у власних кімнатах.

Спеціалісти Переяслав-Хмельницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області провели санітарно-епідеміологічне розслідування стосовно отруєння дітей у приватному таборі "Славутич". Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

 

Було з’ясовано, що 30 червня, згідно меню, 226 дітям закладу на підвечірок видали йогурти з лактулозою місцевого виробника, термін споживання яких спливав наступного дня, 1 липня. Також у  ході епідрозслідування було встановлено, що тренери вилучили  у 26 вихованців йогурти та зберігали їх без дотримання відповідного температурного режиму у власних кімнатах і повернули дітям для споживання через добу.

 

"Слід зазначити, що 12 дітей, які захворіли, є членами однієї групи). Погіршення стану здоров’я дітей з інших груп не реєструвалося. При цьому слід відмітити, що вони всі харчувалися в одній їдальні", - йдеться у повідомленні. 

 

Нагадаємо, у приватному дитячому таборі "Славутич" Переяслав-Хмельницького району отруїлися 12 дітей, одна дитина в комі.  Так, ввечері 2 липня до Переяслав-Хмельницької центральної районної лікарні була екстрено доправлена дитина 8 років з розладом травлення, організм дівчинки був вкрай зневоднений і вона впала в кому та госпіталізована в реанімацію. Її стан кваліфікується, як тяжкий.  Зокрема,  Держпродспоживслужба взяла проби їжі, якою харчують дітей в таборі. 

 

Згодом прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження за фактом отруєння 12 дітей у приватному таборі "Славутич" у Київській області.  Зазначається, що за даним фактом внесено відомості ЕГРДР по 1 ч. ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних захворювань та масових отруєнь) КК України.

 

3 липня представники приватного табору "Славутич" у Переяслав-Хмельницькому районі заявили, що діти не могли отруїтися у їхній їдальні