НОВИНИ

Отруєння у дитячому таборі. У МОЗ розповіли про стан постраждалих

Лікарі підтвердили, що 7 дітей ознаки захворювання.

Одна дитина з тих, що отруїлися  у приватному таборі "Славутич" у Київській області,  знаходиться  у тяжкому стані через, інші госпіталізації не потребують. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я увечері 3 липня. 

 

"12 дітей були оглянуті лікарями, було проведено відповідні обстеження та аналізи. Лікарі підтвердили, що 7 з них мають ознаки захворювання. Покази до госпіталізації відсутні. Наразі очікуються результати лабораторних досліджень. Одна дитина у тяжкому стані через наявність супутнього захворювання", -  йдеться у повідомленні. 

 

Повідомляється, що постраждалу дівчинку госпіталізовано в НДСЛ “ОХМАДИТ”. Інші діти почуваються добре - нових звернень за медичною допомогою з подібними скаргами не надходило.

 

Нагадаємо, у приватному дитячому таборі "Славутич" Переяслав-Хмельницького району отруїлися 12 дітей, одна дитина в комі.  Так, ввечері 2 липня до Переяслав-Хмельницької центральної районної лікарні була екстрено доправлена дитина 8 років з розладом травлення, організм дівчинки був вкрай зневоднений і вона впала в кому та госпіталізована в реанімацію. Її стан кваліфікується, як тяжкий.  Зокрема,  Держпродспоживслужба взяла проби їжі, якою харчують дітей в таборі. 

 

Прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження за фактом отруєння 12 дітей у приватному таборі "Славутич" у Київській області