НОВИНИ

Україна і Сербія розширили угоду про безвізовий режим

Зазначається, що українці зможуть перебувати у Сербії без віз 90 днів.

Україна та Сербія підписали угоду про розширення угоди про безвізовий режим між двома країнами. Про це йдеться на сайті глави української держави.

 

Зазначається, що документ підписали у вівторок, 3 липня, в рамках офіційного візиту президента Петра Порошенка до Белграду.

 

 

"Головною метою Угоди є подальше спрощення поїздок громадян обох держав, що сприятиме розвитку туризму, інтенсифікації контактів в економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах", - йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, тепер українці зможуть перебувати у Сербії без віз 90 днів. Так, раніше цей термін становив лише 30 днів.

 

Наголошується, що угода укладається на невизначений термін і набирає чинності на 30 день з дати отримання останнього повідомлення про виконання сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності.

 

Раніше президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що країни Західних Балкан, які сподіваються приєднатися до Європейського Союзу, не будуть запрошені, поки не буде вирішено всі прикордонні спори. За його словами, Сербія та Чорногорія  зможуть увійти до Євросоюзу не раніше 20025 року, при виконанні всіх умов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.