НОВИНИ

Мати політв'язня Примова потрапила в лікарню

У жінки є тільки одна нирка, і у неї діагностували захворювання печінки.

У окупованому Криму мати незаконно засудженого фігуранта "справи Хізб-ут Тахрір" Нурі Примова Раіме Примова , яка оголосила голодування з вимогою звільнити сина, потрапила в лікарню через низький тиск. Про це повідомляє правозахисний рух "Кримська солідарність" у Facebook.

 

"Її доставили каретою швидкої допомоги в Першу міську лікарню імені Пирогова у Севастополі з дуже низьким тиском. За інформацією родичів, у Раіми Примової інвалідність 2-ї групи. У жінки є тільки одна нирка і у неї діагностували захворювання печінки", - йдеться в повідомленні.

 

 

Зазнаається, що через кілька днів після початку голодування, при огляді в лікарні, лікар-терапевт наполягав на припиненні голодування через ряд діагнозів і серйозний ризик для її здоров'я.

 

Нагадаємо, 20 червня в окупованому Криму мати незаконно засудженого фігуранта "справи Хізб-ут Тахрір" Нурі Примова Раіме Примова оголосила голодування. 

 

Нагадаємо, 7 вересня 2016 року Нурі Примов був засуджений до п'яти років колонії загального режиму.

 

Руслана Зейтулаєва, Нурі Примова та Рустема Ваітова затримали в січні 2015 року як начебто членів забороненої в РФ за екстремізм організації «Хізб ут-Тахрір». Адвокат затриманих наголосив, що під час обшуків не знайшли жодного доказу, який міг би свідчити про причетність цих людей до «Хізб ут-Тахріру». Ферата Сайфуллаєва заарештували пізніше. Всі вони звинувачуються за ч.2 ст.205.5. КК РФ "Участь в діяльності організації, яка відповідно до законодавства РФ визнана терористичною".