НОВИНИ

Єврокомісія перевірить угоду німецької коаліції щодо біженців

Глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що, на перший погляд, угоду між партіями не суперечить європейським нормам.

Європейська комісія перевірить відповідність правовим нормам Європейського союзу досягнутої угоди між німецькими партіями Християнсько-демократичний союз (ХДС) і Християнсько-соціальний союз (ХСС) щодо міграційної політики. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

Зазначається, що юридичні служби Єврокомісії проаналізують домовленості, зокрема, плани створення так званих "транзитних центрів" поблизу німецько-австрійського кордону.

 

Водночас глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер відзначив, що, на перший погляд, угоду між партіями не суперечить європейським нормам.

 

Раніше стало відомо, що канцлер Німеччини Ангела Меркель та міністр внутрішніх справ Горст Зеегофер дійшли згоди в конфлікті щодо міграційної політики, який загрожував існуючій коаліції. Так, угода Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Меркель та Християнсько-соціального союзу (ХСС) Зеегофера полягає у створенні так званих транзитних центрів на німецько-австрійському кордоні, з яких будуть депортувати шукачів притулку, які вже звернулися в іншу країну ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.