НОВИНИ

Державіаслужба перевірить чартерні літаки через скандал із затримками

Також в Україні створять рейтинг авіакомпаній.

Державіаслужба України упродовж двох тижнів проведе технічну ревізію українських літаків, які використовують на нерегулярних рейсах. Про це 3 липня на брифінгу заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

 

«Протягом найближчих двох тижнів Державна авіаційна служба проведе повну технічну ревізію тих літаків, які використовують насамперед для нерегулярних перевезень. Прошу нікого не ображатися, якщо деякі з них визнають такими, що не відповідають належному технічному стану, якщо недоліки не будуть усунуті»,- сказав міністр.

 

Він також повідомив, що до кінця цього тижня на сайті Міністерства інфраструктури та Державної авіаційної служби розмістять рейтинг авіакомпаній.

 

«Його (рейтинг – Ред.) оновлюватимуть щомісяця. Кожен громадянин, туроператор, турагентство зможе побачити якісну аналітику", - сказав Омелян.

 

Нагадаємо, перші повідомлення про затримку рейсів з українцями почали надходити 1 липня. Тоді у столичному аеропорту "Київ" (Жуляни) через затримані рейси кілька тисяч людей не могли вилетіти до Анталії і в Батумі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.