НОВИНИ

Українська діаспора по всьому світу проведе флешмоб на підтримку Сенцова

Глобальний флешмоб #FreeSentsov стартує 7 липня.

Міжнародний економічно-гуманітарний форум Ukrainian ID закликав українців, незалежно від міста проживання, вийти на мітинги на підтримку політв'язня Олега Сенцова на головні площі міст, а також до дипломатичних представництв Росії та США. Про це повідомляє прес-служба Ukrainian ID.

 

Глобальний флешмоб #FreeSentsov стартує під час вручення премії Ukrainian ID Award в Каневі  7 липня в 19:00 за київським часом та серед представників української діаспори по всьому світу.

 

Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов, незаконно ув'язнений у Росії, став першим лауреатом премії Ukrainian ID Award.  Премією Ukrainian ID Awards щорічно відзначатимуться лауреати, які зробили визначний внесок у розвиток економіки, гуманізацію суспільства та примноження культурного капіталу

 

22 червня Міністерство юстиції звернулося до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) з проханням надати вказівки щодо Росії, яка не надає українському омбудсмену Людмилі Денісовій доступу до українського режисера Олега Сенцова.

 

Так, 14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування. 

 

Суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.