НОВИНИ

Держкомтелерадіо заборонив ввіз ще однієї пропагандистської книги

У книзі експерти виявили ознаки пропаганди органів влади держави агресора та прославляння діяльності російських правоохоронних органів.

Державний комітет телебачення і радіомовлення відмовив ТОВ «Форс Україна» у видачі дозволу на ввезення в Україну книги російського видавництва «Эксмо», у змісті якої присутні ознаки російської пропаганди. Про це повідомляє прес-служба комітету.

 

Відмову надано на підставі висновку експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України.

 

У книзі Бориса Громова «Беззаконные края» експерти виявили ознаки пропаганди органів влади держави агресора та прославляння діяльності російських правоохоронних органів. Імпортер планував завезти для розповсюдження в Україні 5 тисяч примірників  книги.

 

Нагадаємо, 17 квітня Державний комітет телебачення і радіомовлення заборонив ввозити в Україну сім російських книг.

 

Як повідомлялося, Державний комітет телебачення і радіомовлення заборонив ввозити в Україну чотири книги, виданих в Росії. Зокрема, для ввезення в Україну заборонені книги Міхаїла Задорнова, Валєнтіна Гнатюка та Юлії Гнатюк "Руни Віщого Олега",  Андрєя Десніцького "Християнство. Справжнє. Росія, XXI століття", Єлізавєти Дворецької "Ольга, княгиня військової удачі ",  Ніколая Лєонова, Алєксєя Макєєва "Небезпечна масть ".

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.