НОВИНИ

Путін надав частинам російської армії назви українських міст

Назви українських міст включені в почесні найменування частин "в пам'ять про їхню участь у звільненні цих міст під час Великої Вітчизняної війни".

Президент Росії Владімір Путін надав ряду частин російської армії назви українських міст. Відповідні укази опубліковані на офіційному порталі правової інформації. Про це повідомляє РБК. 

 

Так, 6-й танковий полк російської армії отримав почесне найменування «гвардійський Львівський», 68-й танковий полк - «гвардійський Житомирсько-Берлінський», 163-й танковий полк - «гвардійський Ніжинський».

 

Зокрема, почесне найменування «Житомирський» було присвоєно 93-й окремій танковій бригаді, на базі якої пізніше був створений 68-й полк, «в ознаменування здобутої перемоги і відмінність у боях за визволення міста Житомир». Наказ про це підписав верховний головнокомандувач Йосип Сталін 1 січня 1944 року.

 

 

Як зазначає видання, назви українських міст включені в почесні найменування частин "в пам'ять про їхню участь у звільненні цих міст під час Великої Вітчизняної війни". 

 

Нагадаємо, у січні 2018 року стало відомо, що Польща вирішила дати новим кораблям назви українських міст – Львів і Тернопіль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.