НОВИНИ

"Возз'єднання Криму з Росією". Стало відомо, про що говорили Болтон з Путіним

У свою чергу російські ЗМІ повідомили, що Путін і Болтон "залишилися кожен при своїй думці після обговорення подій в Україні".

Радник Білого дому з нацбезпеки Джон Болтон заявив, що під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним обговорив втручання РФ в американські вибори 2016 року і діяльність РФ в світлі майбутніх виборів в американський Конгрес. Про це Болтон заявив у програмі "Face the nation" на телеканалі CBS.

 

"Питання, пов'язане з виборами, було одним з тих, які ми обговорювали", - зазначив Болтон і додав, що Путін у свою чергу заявив про невтручання РФ в американські вибори.

 

В ефірі іншого американського телеканалу, що Трамп "дуже хоче зрозуміти позицію РФ, і, що можливо, більш важливо, щоб Путін зрозумів нашу позицію".

 

Говорячи про нібито заяви Трампа у Канаді щодо Криму, Болтон зазначив: "Я не чув, щоб він це говорив".

 

У свою чергу російські ЗМІ повідомили, що Путін і Болтон "залишилися кожен при своїй думці після обговорення подій в Україні".

 

За словами Болтона, під час візиту до Москви він "обговорив з Путіним возз'єднання Криму з Росією".

 

Нагадаємо, 7 квітня міністр закордонних справ України Павло Клімкін охарактеризував головні риси нового радника президента США Дональда Трампа з питань національної безпеки Джона Болтона. Зокрема, за словами глава МЗС, Болтон розуміє, що з Росією можна говорити тільки з позиції скоординованої сили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.