НОВИНИ

Австрія почала головування у Раді Європейського Союзу

Варто зазначити, що головування в ЄС буде для Австрії третім в історії з моменту вступу країни до блоку у 1995 році.

У неділю, 1 липня, Австрія почала головування у Раді Європейського Союзу, яке триватиме наступні півроку. Про це йдеться у повідомленні на сайті австрійського головування.

 

"Під час свого головування Австрія має намір взяти на себе роль будівельника мостів у Європі та зменшити нещодавню напруженість. Нам важливо зміцнювати довіру до ЄС та забезпечити, щоб Європейський Союз міг виконувати свої великі завдання " - заявив канцлер Австрії Себастьян Курц.

 

Головування відбуватиметься під гаслом "Європа, яка захищає".

 

Зазначається, що уряд Австрії планує зосередитися на наступних сферах: безпека та боротьба з нелегальною міграцією, забезпечення процвітання та конкурентоспроможності шляхом цифрової обробки та стабільності в сусідніх країнах. Останнє також включає мету підтримати триваючі зусилля країн Західних Балкан щодо наближення до ЄС.

 

Також Австрія виступатиме за зміцнення принципу субсидіарності: Європейський Союз повинен зосередити увагу на великих питаннях, що потребують спільного рішення, і відступати, коли справа доходить до менших питань, де держави-члени або регіони мають кращі можливості приймати рішення.

 

Окрім цього, головування в ЄС буде для Австрії третім в історії з моменту вступу країни до блоку у 1995 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.