НОВИНИ

Внаслідок негоди постраждало 5 областей України - ДСНС

Через інтенсивні опади та пориви вітру сталося підтоплення та пошкодження об’єктів житлової та соціальної сфери.

Внаслідок інтенсивних опадів та поривів вітру сталося підтоплення та пошкодження об’єктів житлової та соціальної сфери у 5 областях України. Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій у неділю зранку.

 

У восьми районах Івано-Франківської області було підтоплено 190 приватних житлових будинків, 1324 присадибних ділянки, пошкоджено 8 автомобільних мостів та 1 пішохідний, зруйновано 5 автомобільних доріг місцевого значення.

 

У ДСНС зазначили, що сполучення з житловими будинками забезпечено. Станом на 7 годину 1 липня залишаються частково підтопленими 5 присадибних ділянок та 9 підвалів житлових будинків.

 

Крім того, 30 червня в м. Чернігів було частково підтоплено 40 вулиць та близько 100 присадибних ділянок.Станом на 7 годину 1 липня залишається підтоплена 1 присадибна ділянка, у місті відселено 57 осіб.

 

На Львівщині у чотирьох районах області було підтоплено 60 присадибних ділянок, 25 житлових будинків та 6 підвалів житлових будинків. Пошкоджено дві дороги місцевого значення.Станом на 7 годину 1 липня залишаються підтоплені 4 присадибних ділянки та 9 підвалів житлових будинків.

 

На Луганщині в Біловодському районі 30 червня було частково підтоплено 25 присадибних ділянок. Станом на 7 годину 1 липня рівень води знижується.

 

Також у Дніпропетровській області пошкоджено дахи 9 житлових будинків, будівлі дитячого табору та будівлі ЗОШ, повалено близько 150 дерев. Всі повалені дерева розпиляні та прибрані.

 

У ДСНС також повідомили, що станом на 7 годину 1 липня внаслідок ускладнення погодних умов (гроза, пориви вітру) через спрацювання системи захисту ліній електропередач знеструмлено 136 населених пунктів у 4 областях, а саме: Дніпропетровська – 74 н.п., Київська – 29 н.п., Запорізька – 3 н.п. та Луганська – 30 н.п.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.