НОВИНИ

ПАРЄ піддається на фінансовий шантаж Росії - Ар'єв

Бюро ПАРЄ ухвалило рішення про термінову розробку рішення, яке дозволить повернути російську делегацію.

Голова української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар’єв відреагував на рішення Бюро ПАРЄ про термінову розробку рішення, яке дозволить повернути Росію в Асамблею. Про це йдеться у повідомленні в Facebook.

 

"На жаль, керівні органи і Ради Європи, і ПАРЄ піддаються на фінансовий шантаж Росії і готові продати індульгенцію злочинному режиму Путіна. Бюро ПАРЄ всупереч звичайній процедурі підготовки рішень, прискорило розгляд шантажистських вимог РФ в регламентному комітеті Асамблеї", - зауважив він.

 

 

За його словами, можливіст повернення російської делегації в ПАРЄ вирішиться в жовтні на сесії Асамблеї.

 

"Реально, шанси 50/50 - чи залишиться ПАРЄ поважним органом, чи піддаватиметься шантажисту за відновлення фінансування і втратить повагу", - наголосив він.

 

Відзначається, що у випадку повернення РФ в ПАРЄ у 2019 році Ар’єв "не бачить потреби далі працювати в самодискредитованій організації". 

 

Нагадаємо, 27 червня українська делегація в ПАРЄ відмовилася йти на щорічний прийом до генерального секретаря Ради Європи Ягланда, тому повернула запрошення.

 

Як повідомлялося, 26 червня юридичний комітет ПАРЄ проголосував за проект резолюції щодо звільнення українських політв‘язнів РФ.