НОВИНИ

У США ще один штат визнав Голодомор геноцидом українського народу

Огайо став уже 12 штатом, який визнав Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу.

У США губернатор штату Огайо Джон Касіч та віце-губернатор Марі Тейлор видали прокламацію, яка визнає Голодомор в Україні 1932-1933 років геноцидом проти українського народу. Про це в 27 червня повідомляє посольство України в США на своїй сторінці в Facebook.

 

 

"Штат Огайо приєднався до визнання Голодомору в Україні 1932-1933 рр. геноцидом українського народу. Губернатор штату Джон Касіч та Віце-губернатор Марі Тейлор видали відповідну прокламацію", – йдеться в повідомленні.

 

В українському посольстві заявили, що Огайо став уже 12 штатом, який визнав Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу.

 

Варто зазначити, що станом на сьогодні Голодомор в Україні визнано геноцидом у таких американських штатах: Вашингтоні, Вісконсині, Іллінойсі, Массачусетсі, Мічигані, Нью-Джерсі, Нью-Йорку, Орегоні, Пенсильванії, Канзасі та Міссурі.

 

Як повідомлялося 9 червня, у Палаті представників Конгресу США представлено резолюцію в якій Голодомор 1932-1933 рр. визнається геноцидом українського народу. 

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що 14 країн на рівні парламентів визнали Голодомор геноцидом проти українського народу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.