НОВИНИ

Українська делегація ПАРЄ відмовилася йти на прийом до генсека Ради Європи

За словами Ар'єва, Ягланд не повідомив "доцільність проведення" прийому в складних фінансових умовах.

Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи відмовилася йти на щорічний прийом до генерального секретаря Ради Європи Ягланда, тому повернула запрошення. Про це у середу, 27 червня, повідомив глава делегації України в ПАРЄ Володимир Ар'єв.

 

"В умовах коли через фінансовий шантаж Росії РЄ економить на папері для документів є не дуже логічним кроком влаштовувати розкішні прийняття на сотні людей", – йдеться в повідомленні.

 

За словами Ар'єва, Україна, яка добровільно пожертвувала 400 тис. дол. на підтримку організації, не отримала відповіді від Ягланда щодо вартості прийому, а також – "доцільності його проведення в складних фінансових умовах".

 

 

Нагадаємо, 25 червня голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв повідомив, що 28 червня в Страсбурзі відбудуться дебати щодо українських політичних в'язнів та заручників РФ.6 червня юридичний комітет ПАРЄ проголосував за проект резолюції щодо звільнення українських політв‘язнів РФ. 

 

Як повідомлялося, 25 червня генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд подав офіційне прохання до президента РФ Владіміра Путіна про помилування незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова. Своєю чергою, прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков заявив, що Росія не звільнить незаконно засудженого українського режисера на підставі прохання, яке надіслав генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.