НОВИНИ

В Індії розбився винищувач, побудований за російською ліцензією

Су-30МКІ побудований індійською авіабудівною корпорацією HAL за ліцензією російської компанії "Сухой".

В Індії розбився винищувач Су-30МКІ, зібраний індійськими авіабудівниками за  ліцензією російської компанії "Сухой".. Про це повідомляє індійська щоденна газета Times of India.

 

Так, інцидент стався неподалік міста Нашик, штат Махараштра.

 

Зазначається, що обидва льотчики безпечно катапультувалися. 

 

Зокрема, винищувач ще не був офіційно введений до складу ВПС, а лише перебував на стадії випробувань. Він був побудований індійською авіабудівною корпорацією Hindustan Aeronautics Limited (HAL)  за ліцензією російської компанії "Сухой".

 

Наголошується, що цей літак є восьмим у списку отриманих ВПС Індії за контрактом з Росією Су-30МКІ, які розбилися з моменту їх введення.

 

У свою чергу, в 2015 році винищувач Су-30МКІ розбився в селі Лаокхова Боралімарі в районі Нагаон в центральному Ассамі.

 

Раніше американське видання Bloomberg повідомило, що зусилля Конгресу США "покарати" президента Росії Владіміра Путіна ставлять під загрозу існуюючі зв'язки з Індією.  Зазначається, що близько 60% оборонного обладнання Індії досі надходить з РФ.

 

Нагадаємо, 12 квітня  гендиректор державного концерну "Укроборонпром" Павло Букін обговорив із командувачем Військово-морських сил Республіки Індія адміралом Сунілом Ланбою подальшу участь українських підприємств в модернізації та розвитку індійських ВМС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.