НОВИНИ

Фестивалю Гогольfest більше не буде

Міжнародного фестивалю Гогольfest, який чотири роки поспіль проходив у вересні, більше не буде. Про це повідомив президент фестивалю Влад Троїцький.

«У мене вже немає сил на власні гроші робити фестиваль, державі він не потрібен. Два роки я робив його за свої кошти, інші два – з допомогою Уткіна (голова IT-корпорації «Квазар-Мікро» - Ред.). Більше я робити Гогольfest не буду, це нереально. Можливо цього року замість Гогольфесту відбудеться якась польська програма», - заявив Троїцький.

Гогольfest став хвилею у розвитку українського театру і сучасного мистецтва. Минулого вересня він охопив не тільки столицю, а й Харків, Одесу, Львів та Севастополь. Крім того, торік Гогольfest проходив також у Росії.

На фестиваль приїжджали такі культуві постаті, як литовська співачка Аліна Орлова, британський трип-хоп музикант Трікі та білоруський кабаре-бенд «Сєрєбряная свадьба».

Організатори мали амбіції зробити його обличчям України і підняти до такого рівня, як Авіньйонський фестиваль у Франції чи Чеховський у Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.