НОВИНИ

У США 17 штатів подали в суд на адміністрацію Трампа через розділення сімей мігрантів

Зокрема, у позові указ Трампа від 20 червня названий "ілюзорним".

У США генеральні прокурори 17 штатів, а також округу Колумбія, 26 червня подали позов до окружного суду Сієтлу проти адміністрації американського президента Дональда Трампа через примусове розділення сімей мігрантів. Про це повідомляє Reuters.

 

"У позові, поданому в окружний суд США у Сіетлі, указ Трампа від 20 червня про нерозлучення сімей мігрантів названий "ілюзорним", –  йдеться у повідомленні.

 

Крім того, заявляється про неконституційність політики Трампа, оскільки вона "вмотивована ворожістю і бажанням заподіяти шкоду  іммігрантам, які прибувають з Латинської Америки".

 

Як повідомлялося, 20 червня президент США Дональд Трамп  підписав указ, який скасовує політику розділення сімей нелегальних мігрантів.

 

Нагадаємо, 18 червня під час свого виступу  в Білому домі на засіданні Національної космічної ради, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що США не стануть «табором для мігрантів».

 

Додамо, що  боротьба з нелегальною міграцією була одним із ключових пунктів програми Трампа. Після своєї перемоги на президентських виборах у листопаді 2016 року він заявляв, що до трьох мільйонів нелегальних мігрантів можуть бути депортовані з США або потрапити до в'язниці. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.