НОВИНИ

Генсек ООН обговорив питання українських політв'язнів під час візиту в РФ

Гутерреш також закликав сторони працювати над швидким вирішенням відповідного питання.

Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй Антоніу Гутерреш обговорив питання про затриманих РФ українців під час візиту в Москву. Про це 25 червня повідомив заступник офіційного представника генсека ООН Фархан Хак.

 

"Генеральний секретар в курсі ситуації, що стосується українських громадян, затриманих в Росії, і він обговорював тему під час своїх зустрічей на нещодавньому візиті до Москви", – заявив Хак.

 

За його словами, Гутерреш закликав обидві сторони працювати над вирішенням відповідного питання.

 

"Генеральний секретар закликав обидві сторони конструктивно працювати над швидким вирішенням цього питання",– додав Хак.

 

Як повідомлялося. 14 червня країни-учасниці ООН закликали генерального секретаря організації Антоніу Гуттереша обговорити питання українських політичних в'язнів з президентом Росії Владіміром Путіним. 

 

 19 червня президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з генеральним секретарем ООН, у ході якої обговорив ситуацію в анексованому Криму та на Донбасі, а також питання питання звільнення українських політичних в’язнів, які незаконно утримуються в Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.