НОВИНИ

У разі початку війни з Росією НАТО не зможе дістатися до країн Балтії - The Washington Post

Швидка військова відповідь на загрозу буде проблематичною.

Військові Сполучених Штатів і НАТО не встигнуть зупинити російські війська в разі їх вторгнення в Польщу і країни Балтії через європейські паспортні перевірки і "впертість залізничних компаній". Про це пише The Washington Post у неділю, 24 червня. 

 

Зазначається, що США провели як мінімум одні подібні навчання.

 

"Затримки - суміш бюрократії та поганої інфраструктури - могли б дозволити Росії захопити територію НАТО в Балтії, в той час як штаб армії США буде все ще заповнювати 17 форм для перекидання передових військ НАТО з території Німеччини до Польщі", - йдеться у тексті.

 

У виданні додали, що багато перешкод будуть усунуті після офіційного оголошення війни, але впродовж періоду невизначеності швидка військова відповідь на загрозу буде проблематичною.

 

Нагадаємо, 3 червня у Вільнюсі розпочались військові навчання НАТО Saber Strike ("Удар шаблі"), у яких візьмуть участь близько 18 тисяч військовослужбовців країн-членів НАТО та партнерів військово-політичного блоку. 

25 травня стало відомо, що через східні регіони Німеччини в рамках операції "Атлантична рішучість" ( "Atlantic Resolve") у напрямку країн Балтії та Польщі рухаються дві величезні колони американських бойових машин, у тому числі танків. Близько 2000 машин прямували на навчання НАТО в країни Балтії.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.