НОВИНИ

Глава СБУ розповів про катування українських заручників у Росії, Криму та ОРДіЛО

Грицак зазначив, що одною з ключових проблем є недопуск окупаційною адміністрацією міжнародних організацій до заручників.

Голова Служби безпеки України Василь Грицак повідомив про тортури та катування щодо  українських заручників, громадських активістів та політв'язнів у Росії, у анексованому Криму, а також в окупованих районах Донецької та Луганської областей. Про це в понеділок, 25 червня, повідомляє прес-служба СБУ

 

"Тортури в ОРДЛО, катування в Криму та фізичне насилля на території РФ по відношенню до заручників, громадських активістів та українських політв'язнів – це система роботи російських правоохоронних органів, цинічна та жахлива", – заявив Грицак.

 

Водночас він зазначив, що одною з ключових проблем є недопуск російською окупаційною адміністрацією міжнародних організацій до українських заручників в ОРДіЛО.

 

"Вказане не дозволяє об’єктивно з’ясувати умови утримання заручників, визначити фізичний  та психоемоційний стан їх здоров’я", – наголосив глава спецслужби.

 

 

 

 

Нагадаємо, 25 червня Служба безпеки України повідомила, що протягом 2014-2018 років з окупованих територій було звільнено 3224 особи. Водночас сьогодні на непідконтрольній українській владі території Донбасу продовжуються утримуватися 113 заручників, з них підтверджено представниками ОРДіЛО в рамках "Мінського формату" – лише 24.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.