НОВИНИ

У InformNapalm оприлюднили дані російських військових, які брали участь у окупації Криму

Зокрема, волонтери розповіли про Владіміра Бєлявського, який був командиром 810-ї ОБрМП у період з січня 2010 по вересень 2014 року.

Міжнародне розвідувальне товариство InformNapalm в понеділок, 25 червня, оприлюднило дані щодо російських військових 810-ї окремої бригади морської піхоти Чорноморського флоту ВМФ Росії, які брали участь в анексії Криму.

 

"Звертаємо увагу, що в переліку осіб командного складу Збройних Сил та представників влади Російської Федерації, яким Головною військовою прокуратурою України повідомлено про підозру фігурує тільки заступник командира 810-ї ОБрМП ЧФ РФ підполковник Карпушенко В.В., але, на нашу думку, цей перелік має бути доповнений ім’ям командира в/ч 13140 полковника В. Бєлявського, адже саме він підписував нагородні посвідчення до медалей за окупацію Криму військовослужбовцям, встановленим у даному розслідувані", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, полковник Владімір Бєлявській перебував на посаді командира 810-ї ОБрМП у період з січня 2010 по вересень 2014 року.

 

Фото: Владімір Путін та Владімір Бєлявській

 

"З вересня 2014 по 2016 рік навчався у військовій академії Генерального штабу ЗС РФ, з червня 2016 по вересень 2017 був командиром 40-ї ОБрМП Тихоокеанського флоту РФ (в/ч 10103), а з вересня 2017 року займає посаду командира 212-го гвардійського окружного навчального центру підготовки молодших спеціалістів танкових військ (в/ч 21250)", – повідомили волонтери.

 

За їх даними, Бєлявській брав участь у бойових діях на Північному Кавказі.

 

 

"Указом Президента РФ № 860 від 8 серпня 2006 В.Бєлявському було присвоєно звання Героя Російської Федерації з врученням особливої відзнаки – медалі "Золота Зірка". Має декілька фото різного періоду з президентом РФ Владіміром Путіним. Ймовірно, цей досвідчений професійний військовий не тільки підписував посвідчення до нагород своїх підлеглих за участь в окупації Криму, а і сам брав активну участь у керуванні підрозділами 810 ОБрМП, які виконували спеціальні завдання в рамках операції по захопленню військових об’єктів ВМС України у Криму", – заявили в InformNapalm.

 

1. Ілья Гончаров

 

 

Народився 14 січня 1994 року, м. Таганрог (Росія). За даними волонтерів, у 2013-2014 роках проходив строкову службу в 810 окремій бригаді морської піхоти ЧФ РФ у м.Севастополь. Як зазначається, Гончаров приймав участь в окупації Криму, за це був нагороджений медаллю Міноборони РФ "За повернення Криму" за підписом командира військової частини №13140 полковника Бєлявського.

 

 

 

2. Валєрій Брязгунов  

 

 

Народився 15 травня 1993 року, м. Розсош (Росія). За даними волонтерів, проходив строкову службу у 810 ОБрМП ЧФ РФ. Як зазначається, Брязгунов викладав у соціальні  мережі нагородне посвідчення до медалі за окупацію Криму.

 

 

3. Алєксандр Тєкучєв  

 

 

Народився 24 січня 1995 року, Ростов-на-Дону (Росія). За даними волонтерів, проходив строкову службу в 810 ОБрМП. Як зазначається, Тєкучєв  також ідентифікований на кількох групових фотографіях періоду служби в альбомі Брязгунова. Водночас він не публікував фото посвідчення до медалі про окупацію Криму, однак у його альбомі в соцмережі є його власні фото з такою медаллю.

 

 

Крім того, він має фото в березні 2014 року біля КШМ, яке було зроблене в Севастополі в період проведення фейкового "референдуму" під час окупації Криму.

 

 

 

"Наведені фотосвідчення підтверджують участь військовослужбовців 810-ї ОБрМП ЧФ РФ у окупації Криму. Нагадаємо, що згідно з даними радіоперехоплень української розвідки, військовослужбовці 810-ї ОБрМП ЧФ РФ, перевдягнувшись у цивільний одяг, отриманий з військових складів у Севастополі, разом зі спецпризначенцями РФ блокували і захоплювали адмінбудівлі в Криму в березні 2014 року", – наголосили волонтери.

 

Нагадаємо, 12 квітня Міжнародне розвідувальне товариство InformNapalm 12 квітня презентувало інтерактивну базу даних агресії Росії, у якій систематизовано напрацювання волонтерів за чотири роки в сфері пошуку доказів російської присутності насамперед на Донбасі, а також у Грузії та Сирії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.