НОВИНИ

У Польщі в честь генерала армії УНР Безручка назвали перехрестя

Очільник міської ради Вроцлава Яцек Оссовський додав, що перехрестя імені Марка Безручка є "ще одним символом нашої спільної історії".

У польському місті Вроцлав у суботу відкрили кругове перехрестя, якому присвоїли ім’я генерала армії УНР Марка Безручка. Про це посол України в польщі Андрій Дещиця написав у своєму у Twitter.

 

За інформацією польського видання Wyborcza,  під час відкриття меморіальної таблиці були виконані гімни України та Польщі.

 

Глава Союзу українців у Вроцлаві Ігор Саламон раніше заявляв, що приурочення імені українського генерала є "символом братерства наших народів".

 

"До сторіччя незалежності Польщі варто пам’ятати, що вона не боролась одна", - наголосив він.

 

У свою чергу  голова міської ради Вроцлава Яцек Оссовський додав, що перехрестя імені Марка Безручка є "ще одним символом нашої спільної історії".

 

Чикайте також: Українець, який урятував Варшаву. Бойовий шлях генерала Марка Безручка

 

Нагадаємо, Марко Берзручко в 1920 році командував 6-ю Січової стрілецькою дивізією УНР, яка разом із польськими військами визволила Київ 6 травня. Безручко також очолював оборону Замостя у боротьбі проти Червоної Армії і брав участь у розгромі Армії Будьонного під час битви під Комаровом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.