НОВИНИ

Вибори у Туреччині. Мільйони людей зібрались на мітинг головного конкурента Ердогана

У разі перемоги на виборах Індже обіцяє протягом 48 годин скасувати надзвичайний стан в Туреччині та пришвидшити переговори з ЄС про вступ.

У Стамбулі у переддень президентських виборів мільйони людей зібрались на мітинг головного опонента чинного президента Реджепа Таїпа Ердогана опозиційного політика Мухаррема Індже з Республіканської народної партії. Про це повідомляє Hurriyet.

 

"Я дивлюсь на вас зі сцени, ви виглядаєте так прекрасно. Ви виглядаєте як макове поле. Чудово було в Ізмірі, Анкарі. Та у Стамбулі – 5 мільйонів людей", - сказав Індже.

 

Варто зазначити, що у разі перемоги на виборах Індже обіцяє протягом 48 годин скасувати надзвичайний стан в Туреччині, оголосити рішучу боротьбу з тероризмом та пришвидшити переговори з ЄС про вступ.

 

Разом з тим інтернет-користувачі наголошують, що турецькі канали ігнорують масові акції на підтримку Індже та  не висвітлюють їх. 

Як повідомлялось, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив про проведення 24 червня дострокових президентських та парламентських виборів.  Раніше вибори планували провести в листопаді 2019 року.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.