НОВИНИ

У Канаді опозиція розкритикувала Трюдо за "недостатню допомогу Україні"

Незважаючи на заклики щодо більшої підтримки України, уряду Трюдо не вдалося вжити будь-яких нових дій.
У Канаді депутат парламенту від опозиційної Консервативної партії Джеймс Безан заявив, що відмова прем'єр-міністра Джастіна Трюдо надати Україні “справжню допомогу” є ганебною. Про це йдеться у статті депутата  для “The National Post”.
 
 
Так, незважаючи на заклики щодо більшої підтримки України, уряду Трюдо не вдалося вжити будь-яких нових дій.

 

“Україна є прикладом того, що можна досягти непокорою та незламною вірою у краще майбутнє для свого народу. Протягом довгої історії жорстоких іноземних утисків, воєн та примусових голодоморів, українці ніколи не втрачали бачення соборного та мирного майбутнього для своєї країни”, - йдеться у статті.

 

 

За його словами, Консервативна партія прийматиме реальні заходи, щоб підтримати Україну та виступити проти незаконної агресії РФ.

 

"Замість того, щоб займати місця в сховищах, вони можуть бути використані Збройними силами України, які неодноразово зверталися з проханням про таку зброю. Це буде реальною допомогою для наших українських союзників, коли вони борються за свою свободу та незалежність", - йдеться у статті.

 

Крім того, він додав, що Україні “потрібна підтримка таких демократичних союзників як Канада, якщо ми дійсно хочемо відбити російську агресію та звільнити Крим й Донбас від окупантів”.

 

"Ендрю Шир та Консервативна партія Канади завжди будуть підтримувати право українців визначати своє власне майбутнє в незалежній державі, вільній від іноземної агресії. Ми ніколи не визнаємо незаконну анексію Криму, і ми завжди будемо стояти пліч-о-пліч з гордою, єдиною та вільною Україною", - додав він.

 

Як повідомлялося, на початку червня міністр оборони Канади Харджит Сінгх Сейджжан повідомив, що Канада продовжуватиме підтримувати Україну та збільшить розмір допомоги.

 

Нагадаємо, 29 травня стало відомо, що канадські консерватори під проводом Ендрю Шира виступають за те, щоб федеральний уряд надав Україні військове обладнання на суму 9,5 мільйонів доларів, яке спочатку призначалось для курдських сил у боротьбі проти ісламських бойовиків в Іраку.

 

18 травня Україна підписала з Канадою угоду про військову співпрацю. Угода передбачає не тільки підготовку особового кладу, але й вибухотехнічну та медичну підготовки, модернізацію логістики, професійний розвиток та освіту офіцерів, а також мовні курси та співпрацю у сфері стратегічних комунікації.

 

Додамо, у квітні Канада передала українським прикордонникам техдопомогу на 500 тис. доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.