НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

У Києві активісти вимагають відставки начальника управління патрульної поліції столиці

Протестувальники також вимагають розслідування побиття активістів, які виступали проти ЛГБТ-прайду.

У Києві біля будівлі Департаменту патрульної поліції в четвер, 21 червня, понад 50 активістів зібралися на акцію протесту, вони вимагають звільнення начальника управління патрульної поліції столиці Юрія Зозулі. Про це повідомив кореспондент Тижня.

 

 

Протестувальники також вимагають розслідування побиття активістів, які виступали проти ЛГБТ-прайду.

 

Так, мітингувальники зібралися під будівлею Департаменту, на вулиці Федора Ернста, 3. Вони принесли з собою стенди з фотографіями, на яких зафіксовані побиття активістів силами патрульної поліції. Крім того, у руках протестувальники тримають прапори "Правого сектору", ВО "Свобода" та молодіжної організації "Сокіл".

 

 

Нагадаємо, 17 червня в Києві відбувся Марш рівності проти дискримінації представників ЛГБТ-спільнот. Під час Маршу сталися дві сутички між правоохоронцями та представниками націоналістичної організації С14. Зокрема, до управлінь поліції для встановлення анкетних даних та надання пояснень загалом доставили 56 осіб. Своєю чергою, організація С14 заявила, що поліція застосувала силу проти націоналістів, які прийшли у центр Києва, щоб "висловити свій протест" проти проведення "Маршу рівності". Пізніше, голова київської поліції Андрій Крищенко заявив, більшість із затриманих праворадикалів, які перешкоджали проведенню Маршу рівності, відпустили.