НОВИНИ

Канадський політолог: Путін хоче, щоб Україна перетворилася на автократичну країну

Автократичні режими зазвичай дуже закриті, а тому для Путіна було б набагато простіше роздавати хабарі, він міг приховано вирішувати справи з владою, підкупати політиків.

Не можна жертвувати українською ідентичністю на користь президента РФ Владіміру Путіну. Це він хоче, щоб Україна перетворилася на автократичну країну, він хоче поляризувати український народ, він активно заохочує насильницьке повалення влади. Про це в інтерв’ю Тижню розповів Лукан Вей, канадський науковець, який вивчає революції та авторитарні режими.

 

Він зауважує, що для Путіна у цьому є одна практична річ.

 

«Автократичні режими зазвичай дуже закриті. Ми це бачили під час правління Кучми, коли все було дуже закритим, а тому для Путіна було набагато простіше роздавати хабарі, він міг приховано вирішувати справи з владою, підкупати політиків. Йому це подобалося, для нього такий режим був дуже комфортним», - сказав він.

 

Однак, зазначає Вей, після того, як Україна стала більш демократичною та прозорою, так чинити вже не можна, бо в політичному сенсі це означатиме смерть, така людина не матиме шансів перемогти на виборах.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.