НОВИНИ

У РФ продовжили запобіжний захід кримським підприємцям Веліляєву та Барієву

Веліляєву і Барієву арешт продовжили до 25 вересня.

Басманний районний суд Москви в середу, 20 червня, продовжив запобіжний захід у вигляді арешту для кримськотатарських підприємців Ресуля Веліляєва та Алі Барієва. Про це повідомив адвокат Джеміль Темишев.

 

"Веліляєву і Барієву арешт продовжили до 25 вересня. Маємо намір подати апеляцію", – зазначив Темишев.

 

Як повідомлялося, у Росії суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту для кримського підприємця Ресуля Веліляєва, якого затримали в окупованому Криму 26 квітня. 

 

Нагадаємо, 26 квітня глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що в окупованому Криму від ранку почалися масштабні обшуки в будинках кримськотатарських підприємців, меценатів та активістів Алі Барієва, Асана Барієва, Ремзі Веліляєва, Ресуля Веліляєва, Екрема Веліляєва, Зери Веліляєвої, а також їхніх дорослих дітей, які проживають окремо. Водночас в інших регіонах Криму  проходять  обшуки у всіх філіях підприємства "КримОпт", яке належить братам Веліляєвим.

 

Згодом стало відомо, що російські силовики у Білогірську відвозять після проведеного обшуку директора "КримОпта" Алі Барієва. Водночас глава Меджлісу кримськотатарського народу заявив, що Ресуля Веліляєва та Алі Барієва відвезли до Сімферополя.

 

Міністерство закордонних справ України пообіцяло звернутися до міжнародних судів у зв'язку з масовими обшуками кримськотатарських підприємців, меценатів  та активістів у Криму. 

 

27 квітня голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що затриманих напередодні кримськотатарських підприємців Ресуля Веліляєва й Алі Барієва вивезли з території окупованого Криму. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.