НОВИНИ

Кабмін затвердив стратегію розвитку ОПК до 2028 року

Тепер уряд може перейти до другого етапу реформи оборонно-промислового комплексу.

Кабінет міністрів України затвердив стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу України на 10 років. Відповідне рішення було прийняте у середу, 20 червня.

 

Як зазначив перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів, стратегія визначає напрями реалізації середньострокових реформ ОПК і відповідного законодавства, яке має бути прийнято Верховною Радою.

 

Стратегія розроблена Міністерством економічного розвитку і торгівлі України для виконання Концепції розвитку сектору безпеки і оборони, затвердженої указом президента від 14 березня 2016 № 92/2016.

 

Стратегія приймається з метою визначення довгострокових пріоритетів державної військово-промислової політики, а також напрямів реалізації середньострокових реформ оборонно-промислового комплексу України.

 

"Реалізація стратегії дозволить розпочати другий етап реформи оборонно-промислового комплексу, основні завдання, які були сформовані в період 2016-2017 років. Важливо також те, що ми завершимо проведення інституційної перебудови оборонно-промислового комплексу, вдосконалимо функціонування на всіх рівнях системи оборонної промисловості України", - підсумував Кубів.

 

Нагадаємо, 17 лютого уряд затвердив державне оборонне замовлення на три роки. Середньострокове державне оборонне замовлення приймалось вперше і передбачало прогнозованість витрат держбюджету, створювало умови для рівномірного завантаження підприємств ОПК та стійкого розвитку їхніх виробничих потужностей.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.