НОВИНИ

Комітет Ради рекомендував ухвалити законопроект про нацбезпеку

За словами Тимчука, після прийняття відповідного закону будуть вноситись поправки до всіх законів силового сектору.

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони рекомендував парламенту ухвалити закон "Про національну безпеку" у другому читанні. Про це у вівторок, 19 червня, повідомив член комітету Дмитро Тимчук.

 

"Законопроект було рекомендовано до голосування парламенту у редакції, яка була узгоджена з міжнародними партнерами - представниками ЄС, НАТО та посольства США. Загалом було враховано майже 300 поправок. Деякі з них були враховані частково, а деякі - повністю. Не враховані 210 поправок", – наголосив нардеп.

 

За його словами, після прийняття відповідного закону будуть вноситись поправки до всіх законів силового сектору.

 

 "Завтра буде голосуватись рамковий законопроект. На його підставі будуть вноситись правки до законопроектів про всі силові органи. Це і закон "Про Збройні сили, і закон "Про Нацгвардію", і закон про МВС, і закон про СБУ. Водночас, два закони будуть скасовані повністю. Це старий закон про нацбезпеку і закон про оборону", – додав Тимчук.

 

Нагадаємо, 5 квітня Верховна Рада прийняла за основу проект закону 8068/П про національну безпеку України. Відповідне рішення підтримали 265 народних депутатів.

 

19 квітня представники НАТО та Європейського союзу погодили до другого читання законопроект "Про національну безпеку". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.