НОВИНИ

Франція піддала критиці міграційну політику США

Речник уряду Франці заявив, що не хотів би бачити в Європі те ж саме, що відбувається у Сполучених Штатах.

Уряд Франції розкритикував міграційну політику Сполучених Штатів та заявив, що Європа і США не поділяють спільні цінності. Про це повідомив речник уряду Франції Бенжамен Гріво у вівторок, 19 червня, передає Reuters.

 

"Ми не поділяємо одну й ту саму модель цивілізації,  ми очевидно не поділяємо спільних  цінностей", - заявив Гріво в ефірі французького телеканалу.

 

Таку заяву речник уряду Франції зробив, коментуючи розділення родин на кордоні США. Він також наголосив, що не хотів би бачити в Європі те ж саме, що відбувається у Сполучених Штатах. 

 

Він також назвав шокуючими зображення дітей, розлучених з батьками, які сидять у дротяних клітках на бетонній підлозі.

 

Нагадаємо, 18 червня під час свого виступу  в Білому домі на засіданні Національної космічної ради, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що США не стануть «табором для мігрантів».

 

Додамо, що  боротьба з нелегальною міграцією була одним із ключових пунктів програми Трампа. Після своєї перемоги на президентських виборах у листопаді 2016 року він заявляв, що до трьох мільйонів нелегальних мігрантів можуть бути депортовані з США або потрапити до в'язниці. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.