НОВИНИ

Мінґареллі назвав тих, хто перешкоджає імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС

За словами глави представництва Євросоюзу, деякі профільні міністерства мотивовані на імплементацію, проте у ВР ситуація щодо Угоди все ще складна.

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі заявив, що імплементації Угоди про асоціацію України з Європейським союзом перешкоджають популісти та олігархи.

 

"Як ви знаєте, є багато людей в Україні, які не люблять цю угоду, які намагаються перешкоджати впровадженню цієї угоди. Ми називаємо їх популістами, олігархами. Ці люди, у яких є інтереси, які не хочуть модернізувати політичні та економічні структури цієї країни", - сказав він висловив у вівторок, 19 червня, на засіданні асамблеї української сторони платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

 

Мінґареллі додав, що є профільні міністерства, котрі чекають на імплементацію Угоди про асоціацію, проте необхідна підтримка усіх міністерств, а в комітетах Верховної Ради ситуація щодо руху імплементації угоди все ще складна.

 

"Як ви знаєте, ми зіштовхуємося із серйозним опором, це не є сюрпризом. Якщо ми хочемо подолати цей опір, то нам потрібно зібрати багато українських представників. Для цього нам необхідно пояснити: що означає імплементація цієї угоди для життя громадян", – підсумував глава представництва ЄС.

 

Нагадаємо, 14 травня глава представництва Мінґареллі повідомив, що саміт Україна-ЄС пройде 9 липня в Брюсселі, на ньому планують обговорити боротьбу з корупцією, макрофінансову допомогу Євросоюзу для України та імплементацію Мінських угод.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.