НОВИНИ

У Польщі суд відпустив нападника на поліцейського, який став на захист українки

За словами слідчих прокуратури, існує побоювання, що зловмисник може сховатися, втекти або спробує вплинути на показання свідків.

Суддя районного суду Варшави вирішила не застосовувати тимчасовий арешт щодо підозрюваного 31-річного чоловіка, якому висунули звинувачення у побитті поліцейського, який вжив щодо нього спеціальні заходи. Про це повідомляє телеканал TVP Info.

 

Так, прокуратура у Польщі оскаржила у суді незастосування тимчасового арешту для Пьотра Д.

 

За словами слідчих, існує побоювання, що зловмисник може сховатися, втекти або спробує вплинути на показання свідків.

 

Нагадаємо, у ніч з 9 на 10 червня по вулиці Ґжибовській польські правоохоронці затримали чоловіка, який раніше зачепив та образив на національному ґрунті українку. Пьотр Д. тоді вдарив одного з правоохоронців та одразу почав втікати. Поранений поліцейський почав наздоганяти його, але агресор повалив його на землю та почав копати по голові. Намагаючись врятуватися, правоохоронець здійснив попереджувальний постріл і нападник втік. Зловмисника затримали за декілька годин. Йому висунули звинувачення у порушенні тілесної недоторканості правоохоронця та спробі змусити поліцейських силою відступити від своїх службових обов’язків.

 

Поліцейський з травмами голови, тіла та струсом мозку потрапив до лікарні. Його виписали тільки у п’ятницю, 15 червня.

 

Однак попри клопотання прокурора, суддя вирішила не застосовувати щодо підозрюваного тимчасовий арешт.

 

За словами судді, у справі вже забезпечено найважливіші докази та допитано ключових свідків, а Пьотр Д. зізнався у нападі на поліцейського.

 

Нагадаємо, 3 травня у селі Ґлоскув неподалік Варшави жорстоко побили громадянина України Миколу. Наголошується, що під час побиття у чоловіка стався епілептичний напад. До лікарні його привезли з проламаним черепом, численними крововиливами та відкушеним язиком.  Крім того, чоловік  був у нетверезому стані, тому його не змогли допитати.