НОВИНИ

Турчинов попередив про можливі провокації Росії в Азовському морі

Провокації можуть відбутись через посилення десантних спроможностей РФ.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов заявив про можливість провокацій в Азовському морі через посилення десантних спроможностей Росії в регіоні.

 

"Посилення десантних спроможностей РФ у цьому регіоні свідчить про можливість провокацій з їх боку на Азовському узбережжі", - сказав він 18 червня під час зустрічі з послом Великої Британії в Україні Джудіт Гоф, передає прес-служба РНБО.

 

Також Турчинов поінформував Гоф про загострення ситуації на сході України через постійні агресивні дії та інтенсивні обстріли з боку російсько-окупаційних військ.

 

Крім того, були обговорені питання можливості проведення миротворчої операції на сході України та ухвалення закону про національну безпеку.

 

"Цей закон дуже важливо ухвалити напередодні Брюссельського саміту НАТО, адже саме він регламентує приведення всього сектору безпеки і оборони України у відповідність до стандартів Альянсу, що має важливе значення для подальшої інтеграції нашої країни до НАТО", - додав секретар РНБО.

 

У свою чергу Гоф наголосила, що Велика Британія підтримує незалежність та територіальну цілісність України, Лондон залишається надійним партнером та другом України.

 

Нагадаємо, 4 червня Україна закрила частину районів Азовського моря через навчань Збройних сил України.

 

Раніше, 21 травня РФ ультимативно закрила дві тисячі квадратних кілометрів Азовського моря для українських суден, пояснюючи це нібито проведенням бойових стрільб.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.