НОВИНИ

Більшість із затриманих праворадикалів відпустили - поліція

Зазначається, що 5 поліцейських отримали незначні опіки очей від сльозогінного газу під час сутичок з націоналістами.

Більшість із затриманих праворадикалів, які перешкоджали проведенню Маршу рівності, відпустили. Про це повідомив голова київської поліції Андрій Крищенко.

 

За його словами, на них складено адмінпротоколи.

 

"Ще кілька осіб залишаються, дії яких будуть розглядатися в контексті статті 345 Кримінального кодексу України (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу – ред.)", - сказав Крищенко.

 

Він також додав, що 5 поліцейських отримали незначні опіки очей від сльозогінного газу під час сутичок з націоналістами.

 

"Паралельно з заявкою на проведення Маршу рівності була заявка на переведення молебню на Майдані бля пам'ятника Грушевському... Але, всупереч своїй заявці, частина цих людей, до 200 чоловік, перекрили вулицю Володимирську, з вимогою перешкоджання маршу. Це порушення законодавства… Тому поліція вжила заходів до розблокування, до припинення провокацій", - розповів глава київської поліції.

 

"З огляду на те, що проти поліції були заздалегідь приготовані і сльозогінний газ, і вибухові пакети, я вважаю ці дії обґрунтованими", - додав в

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.