НОВИНИ

Закон про нацбезпеку стане планом співробітництва з країнами НАТО - Порошенко

Порошенко наголосив, що закон про національну безпеку буде планом співробітництва України з країнами НАТО.

Президент України Петро Порошенко заявив, що у Верховній раді можуть проголосувати за закон про національну безпеку вже наступного тижня. Про це йдеться на сайтi президента.

 

Порошенко наголосив, що закон про національну безпеку буде планом співробітництва України з країнами НАТО.

 

"І законом про національну безпеку ми продовжимо реформування сектору оборони і безпеки. В якій частині? Ми зробимо його більш прозорим, починаючи від фінансування і закінчуючи громадським контролем. Там буде ряд дуже важливих вимог", - повідомив Порошенко.

 

Президент також додав, що у нього є надія щодо того, що Верховна рада зможе винести документ на друге читання.

 

Як повідомлялося, що 21 березня комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони не зміг провести засідання, на якому планувалось розглянути президентський законопроект про нацбезпеку через відсутність кворуму.

 

Напередодні у комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони заявили про суттєві зміни у президентському законопроекті про нацбезпеку №8068.

 

Раніше президент України Петро Порошенко  вніс до Верховної Ради законопроект про національну безпеку.

 

Відповідний документ визначає фундаментальними національними інтересами України є інтеграція в європейський політичний, економічний, безпековий, правовий простір, набуття членства в Європейському Союзі та в НАТО. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.