НОВИНИ

Опозиціонери пообіцяли, що після 2017 року ЧФ РФ у Криму не буде

14 опозиційних партій вимагають від президента Віктора Януковича і Верховної Ради термінового скасування "Харківських угод". Про це повідомляє прес-служба партії "За Україну!".

Відповідну ухвалу прийняли учасники акції протесту з нагоди річниці ратифікації Харківського пакту про базування російських військ на території України до 2042 року, який президенти України та Росії Віктор Янукович та Дмітрій Мєдвєдєв підписали торік.

Відтак, громадсько-політичні збори ухвалили: "Антиукраїнські угоди повинні бути терміново денонсовані. Лише це може пом’якшити невідворотну відповідальність влади за її антидержавні дії".

Крім того, представники опозиційних сил вимагають від Верховної Ради "невідкладно розглянути та підтримати внесений від опозиції відповідний законопроект".

Також вони вимагають від президента "як гаранта Конституції забезпечити неухильне виконання положень Конституції".

"Політичні партії патріотичного спрямування зроблять все для того, щоб 27 травня 2017 року стало останнім днем перебування російського флоту на українських територіях", - сказано в ухвалі.

"Ми закликаємо розпочати загальноукраїнську кампанію за скасування окупаційних угод та очищення нашої землі від іноземних військових баз! ", - наголосили вони.

Ухвалу підписали представники усіх 14 опозиційних партій, присутніх на мітингу, що відбувся у Києві біля пам’ятника Тарасу Шевченку. А саме: політична партія «Громадянська позиція», політична партія «Європейська партія України», політична партія «За Україну!», Конгрес українських націоналістів, Народний рух України, політична партія «Наша Україна», партія захисників Вітчизни, партія «Реформи і порядок», Всеукраїнське об’єднання «Свобода», Українська народна партія, політична партія «Українська платформа», Українська Республіканська партія «Собор», Всеукраїнське об’єднання«Батьківщина», політична партія «Фронт Змін» та Народний комітет захисту України.

Нагадаємо, раніше лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що її політсила буде відстоювати денонсацію Харківських угод. Вона зазначила, що поставила особистий підпис під відповідною ухвалою опозиційних сил.

Пізніше народний депутат Анатолій Гриценко у своєму блозі зазначив, що Тимошенко самостійно розповсюдила ухвалу до її  оприлюднення на спільному мітингу опозиційних сил.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги